Cinemarine Sinemaları

Sevgili sinemasever, bu hafta tam 5 film vizyona girdi! Bu hafta vizyona giren filmlerin Cinemarine sinema salonlarına ait seans bilgilerini bu sayfadan öğrenebilirsin! Sana en yakın Cinemarine salonlarını şehir seçerek filtreleyebilir ya da tüm Cinemarine salonlarını görmek istersen aşağıda yer alan listeyi inceleyebilirsin.

Bodrum’da 1994 yılında kurulan Cinemarine, şu an tam 11 şehirde 15 sinema salonu kompleksi ve 123 sinema salonu ile en gelişmiş teknoloji olanakları ile kaliteyi birleştirerek seyircisine VIP hizmet sunmaktadır. Cinemarine sinema salonları ücretsiz vestiyer, çocuk bakım odası, işitme engelliler için Türkçe altyazılı film gösterimi imkanları ile ön plana çıkaktadır. Aynı zamanda Cinemarine Bodrum Türk Filmleri Haftası dahil farklı film festivallerine, ücretsiz dağıtılan sinema-kültür dergisi Cinelife’a ve hediyeli film gösterimlerine imza atmıştır.

Cinemarine sinemalarında gösterimde olan vizyondaki tüm filmlerin ve bu hafta vizyona giren Radyoaktif, Scoob!, Ajan Jade Black gibi filmlerin Cinemarine seanslarını öğrenmek için aşağıda yer alan Cinemarine salonları listemizden size en yakın Cinemarine sinema salonunu seçebilirsiniz. Listedeki salonların isimleri üzerine tıklayarak o salona ait tüm Cinemarine film seanslarını görebilir ve vizyondaki tüm Cinemarine filmleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Cinemarine

Sancaktepe

Sancaktepe Rings AVM Cinemarine Rings AVM Veysel Karani Mah. Osmangazi Cad. No:158 Sancaktepe/İstanbul

Kocaeli Cinemarine

İzmit

İzmit Symbol AVM Cinemarine Symbol Avm D-100 Karayolu No:34 Yahya Kaptan Mevkii Kocaeli

Aydın Cinemarine

Söke

Söke Novada AVM Cinemarine Atatürk Mah. Aydın Yolu No:216 Novada AVM Söke/Aydın

Balıkesir Cinemarine

Edremit

Edremit Novada AVM Cinemarine Kadıköy Mah. Sezgin İnan Cad. No:104 Edremit/Balıkesir

Edirne Cinemarine

Edirne Erasta AVM Cinemarine Erasta Edirne AVM Talat Paşa Cd. No:59 Edirne

Muğla Cinemarine

Bodrum

Bodrum Cinemarine Oasis AVM. 87/B 74 Gümbet Bodrum/Muğla

Turgutreis D-Marin Cinemarine

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 48960 Turgutreis/Muğla

Tekirdağ Cinemarine

Çorlu

Tekirdağ Çorlu Orion Cinemarine Alipaşa Mah. Orion Alışveriş Merkezi Çorlu/Tekirdağ